Óbuda Napja 2019

Posted on by 0 comment
Print Friendly, PDF & Email

05. 03. péntek  Fő tér

A rendezvény háziasszonya: Barabás Éva
18.00 Kerekes Band
20.30 Csík zenekar
vendég: Kiss Tibi /Quimby/

05. 04. szombat Fő tér
10.00 – 17.00 A kackiás verklis, lovashintó
10.00 Halász Judit koncert
11.30 Kincső Néptáncegyüttes
14.00 Langaléta Garabonciások
17.00 Middlemist Red
19.00 Intim Torna Illegál
21.00 Irie Maffia

05.04. Harrer Pál utca

14.30 Harrer Pál szobrának koszorúzása

A koszorút elhelyezi: Bús Balázs, Óbuda – Békásmegyer polgármestere
Kórház utca

17.00 Kaleidoszkóp – válogatás az Óbudai Fotótárlatok anyagaiból

A kiállítást megnyitja: Bús Balázs, Óbuda – Békásmegyer polgármestere

05.04. Zichy udvar

10.00 – 18.00 Civil udvar – kerületi civil szervezetek bemutatkozása

1848/49 Szabadságharc Budai 2. Honvédzászlóalj, Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság, Budapesti Hidroterápiás Rehabilitációs Gimnasztika Alapítvány, Elveszett Állatok Alapítvány, Ganz Ifjúsági Műhely, Gézengúz Alapítvány – Cseppek Háza, Homoludens Egyesület, Kiss Áron Magyar Játék Társaság, Magyar Máltai Szeretetszolgálat, Magyar Origami Kör, Magyar Vöröskereszt Budai Régió III. kerületi Szervezete, Otthon Segítünk Alapítvány, Összefogás Óbudáért Egyesület, Vakok és Gyengénlátók Közép-magyarországi Regionális Egyesülete, Wysocki Légió Hagyományőrző Egyesület
BTM Aquincumi Múzeum sátránál az X. Gemina Legio, Ludus Aquincum Gladiatorium gladiátoriskola növendékeivel találkozhatnak. Kézműves foglalkozásokkal, játékokkal várják az érdeklődőket.

Óbudai keresztény közösségek: óbudai katolikus közösségek, az óbudai és csillaghegyi reformátusok, az óbudai evangélikusok és metodisták.

Játékudvar – kosaras körhinta, ügyességi játékok

05.04. Esernyős szobrok

10.00 – 17.00 Kakaó – és limonádébár

11.00, 12.00, 14.00 Tintaló Cirkusz

11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Vitéz László bábjáték-automata

15.00 Varró Dániel és Molnár György verses, zenés műsora

16.00 – 16.20 Lénárt András – STOP! Mikropódium

17.00 – 21.00 Esernyős lounge – koktélbár, RMC 78 DJ Balázs Gabival

05.04. Esernyős udvara

10.00 – 18.00 Játékudvar a Csodák Palotájával

14.20 – 14.50 Science Show

05. 04. szombat Csobánka tér
Közbiztonsági Nap

Háziasszony: Pintácsi Viki

10.00 Kutyás bemutató

10.00 – 16.00 Szociális Városrehabilitáció Békásmegyeren – Tájékoztatópont a Csobánka téren: közösségi tervezés és fejlesztési bemutató a Táncsics parkról, a partnerszervezetek bemutatkozása és a városrehabilitációs program bemutatása

11.00 Ünnepélyes díjátadó
Az Óbuda Közbiztonságáért díjakat átadja:
Bús Balázs, Óbuda-Békásmegyer polgármestere

12.00 Fúvószenekar

13.00 Katasztrófavédelmi bemutató

14.00 Flórián Band

15.00 Fresco Bello Zászlóforgató és Zászlódobáló csoport
16.00 Bergengóc Zenegóc
Zenebona vásár Bergengóciában gyerekkoncert
17.30 Gólyalábas Mutatványos Kompánia
Óriási gólyalábas cirkusz
18.30 Deák Bill Gyula

Egész nap vidámpark, lovas és motoros járőrök, szakmai sátrak, vetélkedők.

05.04. szombat 11.00-18.00 Térszínház

1033 Budapest, Fő tér 1. Zichy-kastély

Interaktív játékok és történetek, kiállítás és filmvetítés, az elmúlt 33 év bemutatása, a színház bejárása.

13.00 Pinkó és a szegényember – bukovinai székely népmese nyomán

Weboldal: https://obudanapja.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.